A legjobb helyi innovációk és megoldások a COVID-19 ellen c. nemzetközi konferencia prezentációi

Sikeres volt a TÖOSZ „A legjobb helyi innovációk és megoldások a COVID-19  járvány idején” című nemzetközi konferenciája, amelyre a Legjobb Önkormányzati Gyakorlatok Program keretében kerül sor február 24-én.

. A több mint tíz európai országból érkező mintegy 100 résztvevő előadást hallhatott az Európai Települések és Régiók Tanácsa (CEMR) tevékenységéről a COVID-19 járvány kapcsán kialakult helyzetben, valamint az  Európa Tanács önkormányzatoknak és szövetségeiknek szóló programjairól is. Köszönjük a kiváló előadásokat, a közreműködők munkáját és a részvételt! Aki nem tudott részt venni az eseményeket, most megismerheti az előadók prezentációit.

Az elhangzott előadások prezentációi